Õpetajate päev 2016

Käesoleval aastal toimus taas õpetajate päev, kus toimus palju ettevõtmisi õpilastele ja õpetajatele.

10.-11. klasside õpilased käisid traditsiooniliselt Põhja Tallinna Lasteaedades, kus tutvusti lasteaiaõpetaja tööga. Tagasiside lasteaedadelt oli väga positiivne ning gümnasistid said ülevaate ja kogemuse õpetaja tööst.

12. klasside õpilased asendasid aineõpetajaid ja andsid neli esimest tunniplaanijärgset tundi. Abituriendid jasid samuti aimu, millised on aineõpetaja igapäevased mured ja rõõmud ning milliste katsumustega peab õpetaja igapäevaselt silmitsi seisma.Koolipäeva lõppedes algas õpetajate programm. Õpetajatele oli planeeritud külastus Tallinna Kunstigümnaasiumisse, kus toimus neli töötuba, et tutvuda mõlema koolide tegevustega. Töötubade teemadeks oli " Keelekümblus ", " Loovus " ," Muutunud õpikäsitlus " ja " Kujundlik hindamine ".

Peale sisukat Kunstigümnaasiumi külastust liikusid õpetajad TTÜ Eesti Mereakadeemiasse, kus tutvuti sealse õppekavaga. Lisaks tehti ekskursioon õppehoones, kus tutvuti laborite ja klassidega. Käidi ka hoone veetornis, kus avanes maaliline vaade tallinna linnale.

Comments